Sťahovanie Bratislava, sťahovanie Žilina, sťahovanie Košice, sťahovanie Prešov, celá SR, medzinárodne sťahovanie

Poskytujeme sťahovanie v Bratislave, v Žiline, v Košiciach, v rámci celého Slovenska a medzinárodne stahovanie. Sťahovanie Golem ponúka profesionálne sťahovacie služby za BEZKONKURENČNÉ CENY za sťahovanie firiem, kancelárií, bytov a na ďalšie sťahovania. Zdarma ponúkame nezáväznú a bezplatnú cenovú ponuku na sťahovanie v Bratislave a dalších mestách na Slovensku. Rýchle, kvalitné, lacné sťahovanie bytov, kancelárií, sťahovanie firiem v Bratislave a na celom Slovensku. Tiež sťahovanie klavírov, trezorov, bremien, kancelárie, balenie. Poskytujeme sťahovacie služby v Bratislave a na celom Slovensku za najnižšie ceny. Mestá kde sťahujeme. Sťahovanie Bratislava, Košice, Prešov, Nitra, Banská Bystrica, Zvolen, Liptovský Mikuláš, Trnava, Žilina, Pezinok, Poprad, Senec, Martin, Stupava, Kežmarok, Malacky, Spišská Nová Ves, Ružomberok, Dolný Kubín, Svit, Šamorín, Liptovský Hrádok, Dunajská streda, Nové Zámky, Zlaté Moravce, Piešťany, Trenčín, Považská Bystrica, Púchov, Bytča, Brezno, Lučenec, Námestovo, Tvrdošín, Levoča, Rimavská Sobota, Viedeň, Kittsee, Hainburg an der Donau a Rajka. Na základe dlhodobej praxe ponúkame profesionálne a kvalitné sťahovacie služby. V našom tíme pracujú profesionálne vyškolení pracovníci. Sťahovacia firma Golem má pre našich klientov pripravenú širokú paletu služieb. Naša sťahovacia služba kvalitou práce a profesionalitou spĺňa tie najvyššie štandardy za prijateľné ceny.

Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je poskytovanie kompletných sťahovacích prác: sťahovanie bytu, firmy, kancelárie, úradov, inštitúcií, skladov, archívov, prevádzok, klavírov, trezorov, ťažkých bremien, dopravné služby. Presťahujeme kamkoľvek Váš byt, rodinný dom, kanceláriu, či celú firmu. Ponúkame sťahovanie kancelárií, firiem, bytov, rodinných domov na kľúč. Naša firma taktiež ponúka vnútroštátne, medzinárodné a zahraničné sťahovanie a autodopravu. Dopravíme Váš náklad nielen v rámci Slovenskej republiky ale kamkoľvek v EU. Rozmontujeme, zmontujeme a rozmiestnime Váš nábytok podľa Vašich predstáv. Vzhľadom k zvýšeniu pohodlia našich zákazníkov a v snahe ponúknuť zákazníkom komplexné služby sa snažíme našu ponuku služieb neustále vylepšovať. Aby naši zákazníci mali pri sťahovaní zabezpečený maximálny možný komfort a profesionálnu úroveň služieb spojenú s poradenstvom, sme postupne rozšírili naše portfólio o doplnkové služby: skladovanie, upratovacie a čístiace služby, baliace služby, montáž a demontáž nábytku, vypratávanie a likvidácia nábytku, odvoz odpadu. Prinášame Vám profesionalitu, skúsenosti a rýchlosť na čo kladieme veľký dôraz, čoho dôkazom je mnoho spokojných zákazníkov. Sťahovanie s nami sa pre Vás stane bezstarostnou záležitosťou, pretože vám ponúkame komplexné služby z oblasti sťahovania. Využite naše profesionálne sťahovacie služby a my vyriešime všetky Vaše starosti spojené so sťahovaním za Vás. My rozumie tomu, že ľudia sa nesťahujú každý deň a nie je to bežná vec preto vážnejšie a precíznejšie pristupujeme k našim zákazníkom a ich majetku. Nebojte sa zveriť Vaše veci do našej starostlivosti. Ohľaduplný prístup k Vášmu majetku je u nás samozrejmosťou.

Radi s Vami dohodneme a preberieme celé budúce sťahovanie a prepravu v Bratislave a na celom Slovensku. To všetko zvládame profesionálne a kvalitne, čím v nás nájdete spoľahlivého partnera za bezkonkurenčné ceny. Ceny uvedené v cenníku sú len orientačné. Radi pre Vás pripravíme cenovú ponuku na mieru po obhliadke alebo dohode. V prípade potreby obhliadku na mieste sťahovania, vrátane podrobnej kalkulácie, poskytujeme zdarma. Ak hľadáte kvalitné, komplexné a cenovo dostupné služby, potom ste na správnom mieste. Vďaka nám ušetríte veľa času a k tomu efektívne vyriešite problém so sťahovaním, upratovaním alebo prepravou nákladu. Aby sme vyhoveli každému zákazníkovi pracujeme nonstop. Náš vyškolený a diskrétny personál je Vám k dispozícii 24 hodín denne, vrátane sviatkov a víkendov. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať e-mailom alebo telefonicky. Zodpovieme Vám všetky otázky a všetky Vaše nejasnosti, ktoré pochopiteľne pri sťahovaní vznikajú.

Sťahovanie Bratislava

Podunajska 10725/25
82106 BratislavaSťahovanie Liptovský Mikuláš

Okoličianska 824
03104 Liptovský MikulášNajviac využívané služby
1-izbový byt
od 62 €
2-izbový byt
od 93 €
3-izbový byt
od 145 €
* uvádzané ceny sú bez dopravných a doplnkových služieb
Prečo si vybrať nás ?
Najlepšie ceny profesionálneho sťahovania
12 ročné skúsenosti v oblasti sťahovania
Korekný a profesionálny prístup
Profesionálne vybavenie na sťahovanie
Zapožičanie krabíc na sťahovanie zdarma
Bezplatná, nezáväzná obhliadka
Cenová ponuka zadarmo
Poistenie počas celého sťahovania a dopravy
Sťahovanie v rámci miest (BA,KE,PO,NR,BB,ZV,LM,TT,ZA,PK,PP,SC, MT,SU,KK,MA,SN,RK, DK,SX,LH,SM) nepočítame prejazdené KM, účtujeme len paušálny výjazd sťahovacieho vozidla
Neúčtujeme príplatky za poschodia, výťah
Záruka neprekročenia dohodnutej ceny
Pracujeme NON-STOP
Príjemní a ochotní pracovníci
Fakturačná adresa

Sťahovanie Liptovský Mikuláš
Okoličianska 824
03104 Liptovský Mikuláš

Sťahovanie Bratislava
Podunajska 10725/25
82106 Bratislava
Kontakt

+421 907 777 721 - Zákaznícka linka
+421 907 777 721 - Marek Chebeň
info@stahovanie-golem.sk
© 2021 stahovanie-golem.sk | Všetky práva vyhradené