Postup sťahovania

Vážení zákazníci pri každom sťahovaní Vám garantujeme maximálnu profesionalitu a korektnosť. Či sa jedná o menšie sťahovanie, od jedného kusu nábytku, až po sťahovanie bytov, kancelarii, firiem vždy k sťahovaniu pristupujeme ohľaduplne a zodpovedne. Sťahovaný obsah vždy zabezpečíme tak, aby nedošlo k jeho poškodeniu počas celej doby sťahovania. K Vašim veciam pristúpime s najväčšou opatrnosťou. Ku každému sťahovaniu poskytujeme poistenie ZDARMA. Urobíme všetko pre to aby ste boli s našimi službami spokojný.

Postup:
  • Kontaktujte nás telefonicky 0907777721 alebo e-mailom info@stahovanie-golem.sk s Vašou požiadavkou o aké sťahovacie služby by ste mali prípadný záujem.
  • Komunikácia s naším zamestnancom ohľadne požiadaviek a podrobností týkajúcich sa Vášho sťahovania, pretože každé sťahovanie zahŕňa rôzne špecifikácie (adresy sťahovania, druh sťahovania, atď..).
  • V prípade potreby a Vášho záujmu vykonáme nezáväznú a bezplatnú obhliadku v sťahovaných priestoroch, ktorú si vopred dohodneme v termíne a čase ktorý Vám bude vyhovovať. Ukážete nám všetko, čo potrebujete presťahovať, poviete nám Vašu predstavu o priebehu sťahovania a my Vám navrhneme možnosť najefektívnejšieho harmonogramu sťahovania. Zaznamenáme si Vaše požiadavky a ďalšie potrebné detaily k samotnému sťahovaniu, na základe ktorých Vám spracujeme cenovú ponuku, o ktorej Vás následne budeme informovať telefonicky alebo e-mailom.
  • V prípade že sa jedná o jednoduchšie sťahovanie a nebude potrebná obhliadka sťahovaných priestorov, potom Vám na základe predošlej telefonickej alebo emailovej komunikácie, Vami zadaných špecifikácií sťahovania spracujeme presnú cenovú ponuku o ktorej Vás budeme informovať.
  • V prípade, že budete súhlasiť s cenovou ponukou, záväzne Vám rezervujeme termín sťahovania.

Priebeh samotného sťahovania:
  • Presný príchod našich zamestnancov a pristavenie sťahovacieho vozidla na miesto sťahovania v dohodnutý termín.
  • Postupné sťahovanie s maximálnou opatrnosťou (baliace práce, demontáž, nakladanie, ďalšie doplnkové služby) podľa vopred dohodnutého harmonogramu, ktorý obsahuje všetky Vaše požiadavky a doplnkové služby, ktoré sú pri každom sťahovaní individuálne.
  • Prevoz.
  • Príchod na miesto vykládky (vykladanie, rozmiestnenie všetkých vecí podľa Vašich predstáv, vybaľovanie, montáž, prípadné ďalšie doplnkové služby) podľa vopred dohodnutého harmonogramu, ktorý obsahuje všetky Vaše požiadavky a doplnkové služby, ktorý je pri každom sťahovaní individuálny
  • Ukončenie sťahovania a vybavenie formalít.

» Zistiť presnú cenu sťahovania «
(bezplatne a nezáväzne)
Najviac využívané služby
1-izbový byt
od 62 €
2-izbový byt
od 93 €
3-izbový byt
od 145 €
* uvádzané ceny sú bez dopravných a doplnkových služieb
Prečo si vybrať nás ?
Najlepšie ceny profesionálneho sťahovania
12 ročné skúsenosti v oblasti sťahovania
Korekný a profesionálny prístup
Profesionálne vybavenie na sťahovanie
Zapožičanie krabíc na sťahovanie zdarma
Bezplatná, nezáväzná obhliadka
Cenová ponuka zadarmo
Poistenie počas celého sťahovania a dopravy
Sťahovanie v rámci miest (BA,KE,PO,NR,BB,ZV,LM,TT,ZA,PK,PP,SC, MT,SU,KK,MA,SN,RK, DK,SX,LH,SM) nepočítame prejazdené KM, účtujeme len paušálny výjazd sťahovacieho vozidla
Neúčtujeme príplatky za poschodia, výťah
Záruka neprekročenia dohodnutej ceny
Pracujeme NON-STOP
Príjemní a ochotní pracovníci
Fakturačná adresa

Sťahovanie Liptovský Mikuláš
Okoličianska 824
03104 Liptovský Mikuláš

Sťahovanie Bratislava
Podunajska 10725/25
82106 Bratislava
Kontakt

+421 907 777 721 - Zákaznícka linka
+421 907 777 721 - Marek Chebeň
info@stahovanie-golem.sk
© 2021 stahovanie-golem.sk | Všetky práva vyhradené