ZĽAVA 5% na každé sťahovanie práve teraz !!
ZĽAVA 5% na každé sťahovanie práve teraz !!

Sťahovanie kancelárií a firiem

Firma Golem poskytuje komplexné sťahovanie kancelárií, firiem, úradov, rôznych inštitúcií, skladov, archívov, prevádzok. Presťahovanie Vašej kancelárie alebo celej firmy dokážeme systematicky, v čo najkratšom čase, tak aby sa nemusel narušiť, alebo prerušiť chod prevádzky Vašej kancelárie, či celej firmy. Naplánujeme každý detail budúceho sťahovania. Naši spoľahliví, skúsení a príjemní pracovníci profesionálne presťahujú všetky veci ktoré potrebujete rýchlo a spoľahlivo, v rámci jednej budovy, mesta alebo krajiny. Vašu firmu, či kanceláriu presťahujeme odkiaľkoľvek a kamkoľvek si želáte. Maximálne ohľaduplný prístup k Vášmu majetku je u nás samozrejmosťou. Pre sťahovanie kancelárie, či celej firmy Vám poskytneme kompletný servis.

Vaše veci precízne naložíme do sťahovacieho auta, tak aby sa pri prevoze nepoškodili. Podľa potreby sa nábytok demontuje a následne zmontuje a taktiež ponúkame kompletný baliaci servis. Všetky veci, ktoré sú potrebné zabaliť, zabalíme a dodáme baliaci materiál. Po prevoze do nových priestorov Vám všetky veci uložíme podľa Vašich predstáv. Spoločnosť Golem Vám ponúka komplexné služby sťahovania. Pre zvýšenie komfortu zákazníka ponúkame kompletné baliace služby, upratovacie práce ako aj likvidáciu nepotrebných vecí. Ak hľadáte kvalitné, komplexné a cenovo dostupné služby, potom ste na správnom mieste. S nami ušetríte veľa času, veľkú časť z rozpočtu a k tomu efektívne vyriešite problém so sťahovaním, upratovaním alebo prepravou nákladu.

Cenník sťahovania kancelárií a firiem tu.
Fotogaléria k článku

Najviac využívané služby
1-izbový byt
od 54 €
2-izbový byt
od 81 €
3-izbový byt
od 126 €
* uvádzané ceny sú bez dopravných a doplnkových služieb
Prečo si vybrať nás ?
Najlepšie ceny profesionálneho sťahovania
12 ročné skúsenosti v oblasti sťahovania
Korekný a profesionálny prístup
Profesionálne vybavenie na sťahovanie
Zapožičanie krabíc na sťahovanie zdarma
Bezplatná, nezáväzná obhliadka
Cenová ponuka zadarmo
Poistenie počas celého sťahovania a dopravy
Sťahovanie v rámci miest (BA,KE,PO,NR,BB,ZV,LM,TT,ZA,PK,PP,SC, MT,SU,KK,MA,SN,RK, DK,SX,LH,SM) nepočítame prejazdené KM, účtujeme len paušálny výjazd sťahovacieho vozidla
Neúčtujeme príplatky za poschodia, výťah
Záruka neprekročenia dohodnutej ceny
Pracujeme NON-STOP
Príjemní a ochotní pracovníci
© 2017 stahovanie-golem.sk | Všetky práva vyhradené