menu
logo
CzechEnglishGermanSlovak
info@stahovanie-golem.sk
|
0907 777 721

Skladovanie

Spoločnosť sťahovanie Golem Vám ponúka skladové priestory na dočasné alebo trvalé uloženie Vášho majetku v nových zabezpečených vyhrievaných skladoch.
Zabalíme
Vyzdvihneme
Uskladníme
Ak nemáte kde uskladniť svoje veci, využite našu službu skladovanie. Spoločnosť Golem má pre Vás pripravené sklady, kde máte možnosť Vaše predmety uskladniť na čas aký je pre Vás potrebný.

Skladovanie využívajú predovšetkým fyzické alebo právnické osoby na určité obdobie pri prerábaní bytov, kancelárií, pri meškaní kolaudácie a pod. Potrebujete nechať priestory vypratané v pôvodnom stave napríklad pri predaji či prenájme? Sťahujete sa do zahraničia a veci potrebujete presťahovať až následne? Vieme Vám ich zatiaľ uskladniť a následne doručiť.

Ak nemáte kde uskladniť svoj majetok, využite našu službu skladovanie. Spíšeme a pripravíme pre Vás presný zoznam Vašich vecí ktoré nám zveríte do starostlivosti. Naši skúsení pracovníci všetky veci pred skladovaním dôkladne zabalia priamo u Vás, každá jedna vec sa riadne označí a zapíše do zoznamu. Následne Vaše veci presunieme a bezpečne uložíme do našich skladov. Vieme uskladniť všetko.

Zásielku na základe dohody pripravíme na sťahovanie a doručíme na miesto určenia. Za Váš majetok uložený u nás Vám ručíme po celú dobu skladovania a sťahovania. Ponúkame sklady, ktoré sú nepretržite strážené a vy na požiadanie máte k ním nepretržitý prístup.

Skladovanie našou spoločnosťou Golem zabezpečujeme pre vás v Bratislave a Liptovskom Mikuláši. Skladové priestory sa nachádzajú vo výborne dostupnej lokalite. Ľahká dostupnosť skladov z diaľnice a vhodná strategická poloha. Priestory skladov sú v stráženom areáli s kamerovým systémom.

Ak hľadáte kvalitné, komplexné a cenovo dostupné služby, potom ste na správnom mieste. S nami ušetríte veľa času a efektívne vyriešite problém s uskladnením Vášho majetku, prípadne sťahovaním.

Uskladnenie Cena za 1m3 alebo europaleta do výšky 1,2m
Vykurovaný sklad od 0,65 € / deň
Nevykurovaný sklad od 0,35 € / deň

Cena prenájmu na deň sa odvíja od objemu, druhu a hodnoty uskladnených predmetov. Pre spracovanie nezáväznej a bezplatnej cenovej ponuky nás kontaktujte e-mailom alebo na našich telefónnych číslach.

Pre spracovananie nezáväznej a bezplatnej cenovej ponuky kliknite na "cenová kalkulácia" alebo nás kontaktujte e-mailom: info@stahovanie-golem.sk, prípadne na telefónnom čísle : 0907 777 721.

Zaznamenáme si Vaše požiadavky a ďalšie potrebné detaily, na základe ktorých Vám spracujeme cenovú ponuku, o ktorej Vás následne budeme informovať telefonicky, alebo e-mailom.
Zľavy a akcie
Prečo je Sťahovanie Golem
Vaším najlepším partnerom pre sťahovanie?Stahovanie Bratislava
Postup sťahovania od kontaktu
po samotnú realizáciu
telefón
Kontakujte nás telefonicky, emailom alebo kliknite na cenová kalkulácia
kalkulácia
Spracujeme bezplatnú a nezáväznú cenovú kalkuláciu
odsúhlasenie
Po odsúhlasení ponuky si dohodneme detaily a termín sťahovania
priebeh
Priebeh sťahovania, nakladanie vybavenia a doplnkové služby
prevoz
Samotný prevoz vášho vybavenia bytu alebo kancelárie
vykladanie
Vykladanie vybavenia do vášho nového priestoru a doplnkové služby
dohoda
Ukončenie sťahovania a vybavenie formalít
Cenová kalkulácia
bezplatne a nezáväzne do 24 hodín
Sťahovanie Golem je Váš spoľahlivý partner na sťahovanie a prepravu
Poskytujeme sťahovanie v Bratislave, v Žiline, v Košiciach, v rámci celého Slovenska a medzinárodne stahovanie. Sťahovanie Golem ponúka profesionálne sťahovacie služby za BEZKONKURENČNÉ CENY za sťahovanie firiem, kancelárií, bytov a na ďalšie sťahovania. Zdarma ponúkame nezáväznú a bezplatnú cenovú ponuku na sťahovanie v Bratislave a dalších mestách na Slovensku. Rýchle, kvalitné, lacné sťahovanie bytov, kancelárií, sťahovanie firiem v Bratislave a na celom Slovensku. Tiež sťahovanie klavírov, trezorov, bremien, kancelárie, balenie. Poskytujeme sťahovacie služby v Bratislave...
Čítaj ďalej →
0
Rokov
skúseností
0
Presťahovaných
krabíc za rok
0
Presťahovaných ton
nákladu za rok
0
Presťahovaných
ťažkých bremien za rok
Sťahujeme menšie i väčšie firmy, kancelárie, byty, domy, inštitúcie, organizácie, či úrady. Pozrite si niektoré naše referencie tu.
volkswagen omv psa telekom unikredit strabag spp eustream eset
volkswagen omv psa telekom unikredit strabag spp eustream eset
kufor
Golem services s.r.o.
telefon
+421 907 777 721
info
info@stahovanie-golem.sk
www.stahovanie-golem.sk
facebook messenger linkedin twitter instagram
Golem services, s.r.o. 2024 - Všetky práva vyhradené
Všetky uvedené ceny sú bez DPH
bezplatne a nezáväzne
Cenová kalkulácia
telefon kontaktujte nás
0907 777 721
Cenová kalkulácia
bezplatne a nezáväzne
>