Baliace služby pri sťahovaní

Pri každom sťahovaní sú potrebné baliace služby, preto k baliacim prácam pristupujeme dôkladne a s maximálnou mierou profesionality. Ak sťahujete firmu, kanceláriu, byt alebo klavír je potrebné sťahované veci kvalitne zabaliť, aby počas sťahovania nedošlo k poškodeniu nábytku a iných predmetov. V prípade záujmu poskytujeme kompletný baliaci servis. Naši vyškolení pracovníci predmety kompletne, dôkladne a rýchlo zabalia. Starostlivo a precízne označia, logicky usporiadajú do škatúľ, prepraviek, plastových vriec označených štítkami. Zabalíme nábytok, šatstvo, osobné veci a všetky predmety. Obzvlášť opatrne a dôsledne zabalíme krehké predmety aby bezpečne zvládli presťahovanie. Ak hľadáte kvalitné, komplexné a cenovo dostupné služby a kvalitné baliace služby, potom ste na správnom mieste. S nami ušetríte veľa času a efektívne vyriešite problém s balením a následne s prípadným sťahovaním.

Pri sťahovaní našou firmou Vám v prípade záujmu poskytneme zapožičanie 20 kusov krabíc (60x40x35cm) zadarmo. Požadujeme len zálohu za zapožičanie krabíc, ktorá pri vrátení krabíc do 10 dní od dátumu zapožičania, Vám bude vrátená v plnej výške zálohy(1ks/2,5€). Po tomto termíne považujeme krabice za odpredané. Účtujeme len doručenie alebo odvoz krabíc.(15€ v rámci našich pobočiek). Ak si krabice vyzdvihnete alebo vrátite sami, neplatíte za dopravu nič.

Cenník baliacich služieb tu.


Fotogaléria k článku

Najviac využívané služby
1-izbový byt
od 62 €
2-izbový byt
od 93 €
3-izbový byt
od 145 €
* uvádzané ceny sú bez dopravných a doplnkových služieb
Prečo si vybrať nás ?
Najlepšie ceny profesionálneho sťahovania
12 ročné skúsenosti v oblasti sťahovania
Korekný a profesionálny prístup
Profesionálne vybavenie na sťahovanie
Zapožičanie krabíc na sťahovanie zdarma
Bezplatná, nezáväzná obhliadka
Cenová ponuka zadarmo
Poistenie počas celého sťahovania a dopravy
Sťahovanie v rámci miest (BA,KE,PO,NR,BB,ZV,LM,TT,ZA,PK,PP,SC, MT,SU,KK,MA,SN,RK, DK,SX,LH,SM) nepočítame prejazdené KM, účtujeme len paušálny výjazd sťahovacieho vozidla
Neúčtujeme príplatky za poschodia, výťah
Záruka neprekročenia dohodnutej ceny
Pracujeme NON-STOP
Príjemní a ochotní pracovníci
Fakturačná adresa

Sťahovanie Liptovský Mikuláš
Okoličianska 824
03104 Liptovský Mikuláš

Sťahovanie Bratislava
Podunajska 10725/25
82106 Bratislava
Kontakt

+421 907 777 721 - Zákaznícka linka
+421 907 777 721 - Marek Chebeň
info@stahovanie-golem.sk
© 2021 stahovanie-golem.sk | Všetky práva vyhradené