menu
logo
CzechEnglishGermanSlovak
info@stahovanie-golem.sk
|
0907 777 721

Malé sťahovanie

Sťahovanie bytov, domov či pivníc môže byť niekedy veľmi stresujúca záležitosť, kedy je potrebné vybaviť veľa veci naraz. samotné balenie vybavenia, nábytku a vecí nám zaberie nesmierne veľa času, ktorý je v dnešnej dobe veľmi vzácny. V takom prípade je ideálne riešenie sťahovacia firma s dlhoročnou praxou a skúsenosťami. Takéto firmy však bývajú obsadené už niekoľko dní dopredu, preto na to treba myslieť a dohodnúť si termín vopred na telefonickej linke.

následne po dohodnutí termínu a vystavení nezáväznej cenovej ponuky si s volajúcim pracovníkom zostavíte harmonogram, aby ste mali istotu, že odvedená práca bude kvalitná a rýchla, aby ste sa mohli zabývať v novom čo najskôr. Nesmieme však zabúdať zadať presný počet sťahovaných vecí a vybavenia, aby nevznikli žiadne zbytočné komplikácie.

Overená a kvalitná sťahovacia služba Vám vie zabezpečiť vypratávanie a následnú likvidáciu nepotrebného nábytku či vecí. Taktiež nezáväznú cenovú ponuku a poradenstvo ponúkajú zadarmo. V dohodnutý deň príde sťahovacia služba presťahovať Váš byt, dom či pivnicu. Ak si chcete zabaliť svoje veci sami, sťahovacia služba vám poskytne obalový materiál už vopred. Pokiaľ však nestíhate, sťahovacia služba to spraví za Vás. Každá dobrá sťahovacia firma vie, že pri sťahovaní vybavenia a nábytku sa nesmie nič poškodiť, a preto sťahovaný nábytok či vybavenie starostlivo zabalí, aby sa pri presťahovaní nič nepoškodilo. Prvoradá je pre nich Vaša spokojnosť a preto nie je problém ani demontáž a následná montáž vášho nábytku. Pokiaľ ste na takú firmu natrafili, neváhajte a rezervujte si svoj termín sťahovania už dnes!
Zľavy a akcie
Prečo je Sťahovanie Golem
Vaším najlepším partnerom pre sťahovanie?Stahovanie Bratislava
Postup sťahovania od kontaktu
po samotnú realizáciu
telefón
Kontakujte nás telefonicky, emailom alebo kliknite na cenová kalkulácia
kalkulácia
Spracujeme bezplatnú a nezáväznú cenovú kalkuláciu
odsúhlasenie
Po odsúhlasení ponuky si dohodneme detaily a termín sťahovania
priebeh
Priebeh sťahovania, nakladanie vybavenia a doplnkové služby
prevoz
Samotný prevoz vášho vybavenia bytu alebo kancelárie
vykladanie
Vykladanie vybavenia do vášho nového priestoru a doplnkové služby
dohoda
Ukončenie sťahovania a vybavenie formalít
Cenová kalkulácia
bezplatne a nezáväzne do 24 hodín
Sťahovanie Golem je Váš spoľahlivý partner na sťahovanie a prepravu
Poskytujeme sťahovanie v Bratislave, v Žiline, v Košiciach, v rámci celého Slovenska a medzinárodne stahovanie. Sťahovanie Golem ponúka profesionálne sťahovacie služby za BEZKONKURENČNÉ CENY za sťahovanie firiem, kancelárií, bytov a na ďalšie sťahovania. Zdarma ponúkame nezáväznú a bezplatnú cenovú ponuku na sťahovanie v Bratislave a dalších mestách na Slovensku. Rýchle, kvalitné, lacné sťahovanie bytov, kancelárií, sťahovanie firiem v Bratislave a na celom Slovensku. Tiež sťahovanie klavírov, trezorov, bremien, kancelárie, balenie. Poskytujeme sťahovacie služby v Bratislave...
Čítaj ďalej →
0
Rokov
skúseností
0
Presťahovaných
krabíc za rok
0
Presťahovaných ton
nákladu za rok
0
Presťahovaných
ťažkých bremien za rok
Sťahujeme menšie i väčšie firmy, kancelárie, byty, domy, inštitúcie, organizácie, či úrady. Pozrite si niektoré naše referencie tu.
volkswagen omv psa telekom unikredit strabag spp eustream eset
volkswagen omv psa telekom unikredit strabag spp eustream eset
kufor
Golem services s.r.o.
telefon
+421 907 777 721
info
info@stahovanie-golem.sk
www.stahovanie-golem.sk
facebook messenger linkedin twitter instagram
Golem Service, s.r.o. 2023 - Všetky práva vyhradené
Všetky uvedené ceny sú bez DPH
bezplatne a nezáväzne
Cenová kalkulácia
telefon kontaktujte nás
0907 777 721
Cenová kalkulácia
bezplatne a nezáväzne
>