menu
logo
CzechEnglishGermanSlovak
info@stahovanie-golem.sk
|
0907 777 721

Sťahovanie firiem a kancelárií

Rozhodli ste sa presťahovať svoju firmu, kanceláriu či sklad a neviete na koho sa obrátiť, aby ste nenarušili chod firmy? Keďže chápeme, že je ťažké sťahovať firmu a pri tom nenarušiť jej chod, sťahovanie cez víkendy, sviatky a dokonca aj v noci je skvelou výhodou. Na takéto sťahovanie si však musíte vybrať firmu, ktorá má dlhoročné skúsenosti vo svojom obore a rozumie Vám. Postup pri objednaní sťahovacích služieb je veľmi jednoduchý.

Na našej zákazníckej linke nám poviete, čo by ste chceli presťahovať. Následne Vám vypracujeme cenovú ponuku. Dohodneme sa na termíne sťahovania a určíme si presný harmonogram, aby všetko prebehlo bez najmenších komplikácii. Naše skúsenosti sú bohaté a preto vieme, že naša práca musí byť rýchla, promptná a zároveň kvalitná. Sťahovanie Golem Vám ponúka kompletné sťahovacie služby. Ak si chcete zbaliť veci sami, dodáme Vám obalový materiál pred samotným sťahovaním. Pokiaľ na to nemáte čas, postaráme sa o všetko my. Nemusíte sa trápiť ani s demontážou a montážou nábytku. Naši pracovníci si s tým hravo poradia! Pokiaľ chcete zmeniť starý nábytok za nový, likvidáciu starého nábytku alebo vybavenia nechajte na nás. Vyškolení zamestnanci Vám presťahujú firmy či kancelárie úplne bez vašej námahy, takže vy sa nemusíte ničím stresovať. Nezáväznú cenovú ponuku a poradenstvo máte u nás zadarmo. Celé vybavenie kancelárie či firmy vrátane nábytku starostlivo zabalíme, aby sa pri manipulácii s ním nič nepoškodilo. Garantujeme Vám rýchle, kvalitné, lacné sťahovanie kancelárskych priestorov a firiem. V prípade záujmu o naše služby, odborné poradenstvo alebo o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať! Buďte naši partneri aj vy a spojte sa s profesionálmi!
Zľavy a akcie
Prečo je Sťahovanie Golem
Vaším najlepším partnerom pre sťahovanie?Stahovanie Bratislava
Postup sťahovania od kontaktu
po samotnú realizáciu
telefón
Kontakujte nás telefonicky, emailom alebo kliknite na cenová kalkulácia
kalkulácia
Spracujeme bezplatnú a nezáväznú cenovú kalkuláciu
odsúhlasenie
Po odsúhlasení ponuky si dohodneme detaily a termín sťahovania
priebeh
Priebeh sťahovania, nakladanie vybavenia a doplnkové služby
prevoz
Samotný prevoz vášho vybavenia bytu alebo kancelárie
vykladanie
Vykladanie vybavenia do vášho nového priestoru a doplnkové služby
dohoda
Ukončenie sťahovania a vybavenie formalít
Cenová kalkulácia
bezplatne a nezáväzne do 24 hodín
Sťahovanie Golem je Váš spoľahlivý partner na sťahovanie a prepravu
Poskytujeme sťahovanie v Bratislave, v Žiline, v Košiciach, v rámci celého Slovenska a medzinárodne stahovanie. Sťahovanie Golem ponúka profesionálne sťahovacie služby za BEZKONKURENČNÉ CENY za sťahovanie firiem, kancelárií, bytov a na ďalšie sťahovania. Zdarma ponúkame nezáväznú a bezplatnú cenovú ponuku na sťahovanie v Bratislave a dalších mestách na Slovensku. Rýchle, kvalitné, lacné sťahovanie bytov, kancelárií, sťahovanie firiem v Bratislave a na celom Slovensku. Tiež sťahovanie klavírov, trezorov, bremien, kancelárie, balenie. Poskytujeme sťahovacie služby v Bratislave...
Čítaj ďalej →
0
Rokov
skúseností
0
Presťahovaných
krabíc za rok
0
Presťahovaných ton
nákladu za rok
0
Presťahovaných
ťažkých bremien za rok
Sťahujeme menšie i väčšie firmy, kancelárie, byty, domy, inštitúcie, organizácie, či úrady. Pozrite si niektoré naše referencie tu.
volkswagen omv psa telekom unikredit strabag spp eustream eset
volkswagen omv psa telekom unikredit strabag spp eustream eset
kufor
Golem services s.r.o.
telefon
+421 907 777 721
info
info@stahovanie-golem.sk
www.stahovanie-golem.sk
facebook messenger linkedin twitter instagram
Golem Service, s.r.o. 2023 - Všetky práva vyhradené
Všetky uvedené ceny sú bez DPH
bezplatne a nezáväzne
Cenová kalkulácia
telefon kontaktujte nás
0907 777 721
Cenová kalkulácia
bezplatne a nezáväzne
>