Vnútroštátne sťahovanie a autodoprava

Spoločnosť Sťahovanie Golem Vám ponúka komplexné sťahovacie služby a autodopravu v rámci celého územia Slovenskej republiky.

V našom tíme pracujú profesionálne vyškolení pracovníci. Pre našich klientov máme pripravenú širokú paletu služieb. Základným krédom našej spoločnosti je maximálne uspokojiť požiadavky každého klienta poskytnutím kvalitných služieb za výhodnú cenu. Kvalitou práce a profesionalitou spĺňame tie najvyššie štandardy za bezkonkurečné ceny.

Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je poskytovanie kompletných sťahovacích služieb: sťahovanie bytov, firiem, úradov, inštitúcií, skladov, archívov, prevádzok, klavírov, trezorov, ťažkých bremien, dopravné služby. Dopravíme Váš náklad kamkoľvek si budete želať. Našu ponuku služieb sa snažíme neustále vylepšovať. Aby naši zákazníci mali pri sťahovaní zabezpečený maximálny možný komfort a profesionálnu úroveň služieb spojenú s poradenstvom. Preto postupne rozširujeme portfólio našich služieb: skladovanie, upratovacie a čístiace služby, baliace služby, montáž a demontáž nábytku, vypratávanie a likvidácia nábytku, odvoz odpadu.

Veľký dôraz kladieme predovšetkým na Vašu spokojnosť, našu profesionalitu, skúsenosti a rýchlosť. Sťahovanie s nami sa pre Vás stane bezstarostnou záležitosťou. Využite naše služby a my vyriešime všetky Vaše starosti spojené so sťahovaním za Vás. Nebojte sa zveriť Vaše veci do našej starostlivosti. Ohľaduplný prístup k Vášmu majetku je u nás samozrejmosťou. Pre sťahovanie kancelárie, celej firmy, bytu, klavíra, či ťažkého bremena Vám vždy poskytneme kompletný servis.

Radi s Vami dohodneme a preberieme celé budúce sťahovanie. To všetko zvládame profesionálne a kvalitne, čím v nás nájdete spoľahlivého partnera za bezkonkurenčné ceny. Ceny uvedené v cenníku sú len orientačné. Radi pre Vás pripravíme cenovú ponuku na mieru po obhliadke prípadne dohode. V prípade potreby poskytujeme zdarma obhliadku na mieste sťahovania, vrátane podrobnej kalkulácie.

Ak hľadáte kvalitné, komplexné a cenovo dostupné služby, potom ste na správnom mieste. Vďaka nám ušetríte veľa času a k tomu efektívne vyriešite problém so sťahovaním, upratovaním alebo prepravou nákladu. Aby sme vyhoveli každému zákazníkovi pracujeme nonstop. Náš vyškolený personál je Vám k dispozícii 24 hodín denne, vrátane sviatkov a víkendov. Samozrejme bez príplatkov. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať e-mailom alebo telefonicky. Radi odpovieme na akékoľvek otázky a dotazy.
Najviac využívané služby
1-izbový byt
od 62 €
2-izbový byt
od 93 €
3-izbový byt
od 145 €
* uvádzané ceny sú bez dopravných a doplnkových služieb
Prečo si vybrať nás ?
Najlepšie ceny profesionálneho sťahovania
12 ročné skúsenosti v oblasti sťahovania
Korekný a profesionálny prístup
Profesionálne vybavenie na sťahovanie
Zapožičanie krabíc na sťahovanie zdarma
Bezplatná, nezáväzná obhliadka
Cenová ponuka zadarmo
Poistenie počas celého sťahovania a dopravy
Sťahovanie v rámci miest (BA,KE,PO,NR,BB,ZV,LM,TT,ZA,PK,PP,SC, MT,SU,KK,MA,SN,RK, DK,SX,LH,SM) nepočítame prejazdené KM, účtujeme len paušálny výjazd sťahovacieho vozidla
Neúčtujeme príplatky za poschodia, výťah
Záruka neprekročenia dohodnutej ceny
Pracujeme NON-STOP
Príjemní a ochotní pracovníci
Fakturačná adresa

Sťahovanie Liptovský Mikuláš
Okoličianska 824
03104 Liptovský Mikuláš

Sťahovanie Bratislava
Podunajska 10725/25
82106 Bratislava
Kontakt

+421 907 777 721 - Zákaznícka linka
+421 907 777 721 - Marek Chebeň
info@stahovanie-golem.sk
© 2021 stahovanie-golem.sk | Všetky práva vyhradené