menu
logo
CzechEnglishGermanSlovak
info@stahovanie-golem.sk
|
0907 777 721

Profil firmy

Poskytujeme sťahovanie v Bratislave, v Žiline, v Košiciach, v rámci celého Slovenska a medzinárodne stahovanie. Sťahovanie Golem ponúka profesionálne sťahovacie služby za BEZKONKURENČNÉ CENY za sťahovanie firiem, kancelárií, bytov a na ďalšie sťahovania. Zdarma ponúkame nezáväznú a bezplatnú cenovú ponuku na sťahovanie v Bratislave a dalších mestách na Slovensku. Rýchle, kvalitné, lacné sťahovanie bytov, kancelárií, sťahovanie firiem v Bratislave a na celom Slovensku. Tiež sťahovanie klavírov, trezorov, bremien, kancelárie, balenie. Poskytujeme sťahovacie služby v Bratislave a na celom Slovensku za najnižšie ceny. Mestá kde sťahujeme. Sťahovanie Bratislava, Košice, Prešov, Nitra, Banská Bystrica, Zvolen, Liptovský Mikuláš, Trnava, Žilina, Pezinok, Poprad, Senec, Martin, Stupava, Kežmarok, Malacky, Spišská Nová Ves, Ružomberok, Dolný Kubín, Svit, Šamorín, Liptovský Hrádok, Dunajská streda, Nové Zámky, Zlaté Moravce, Piešťany, Trenčín, Považská Bystrica, Púchov, Bytča, Brezno, Lučenec, Námestovo, Tvrdošín, Levoča, Rimavská Sobota, Viedeň, Kittsee, Hainburg an der Donau a Rajka. Na základe dlhodobej praxe ponúkame profesionálne a kvalitné sťahovacie služby. V našom tíme pracujú profesionálne vyškolení pracovníci. Sťahovacia firma Golem má pre našich klientov pripravenú širokú paletu služieb. Naša sťahovacia služba kvalitou práce a profesionalitou spĺňa tie najvyššie štandardy za prijateľné ceny.

Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je poskytovanie kompletných sťahovacích prác: sťahovanie bytu, firmy, kancelárie, úradov, inštitúcií, skladov, archívov, prevádzok, klavírov, trezorov, ťažkých bremien, dopravné služby. Presťahujeme kamkoľvek Váš byt, rodinný dom, kanceláriu, či celú firmu. Ponúkame sťahovanie kancelárií, firiem, bytov, rodinných domov na kľúč. Naša firma taktiež ponúka vnútroštátne, medzinárodné a zahraničné sťahovanie a autodopravu. Dopravíme Váš náklad nielen v rámci Slovenskej republiky ale kamkoľvek v EU. Rozmontujeme, zmontujeme a rozmiestnime Váš nábytok podľa Vašich predstáv. Vzhľadom k zvýšeniu pohodlia našich zákazníkov a v snahe ponúknuť zákazníkom komplexné služby sa snažíme našu ponuku služieb neustále vylepšovať. Aby naši zákazníci mali pri sťahovaní zabezpečený maximálny možný komfort a profesionálnu úroveň služieb spojenú s poradenstvom, sme postupne rozšírili naše portfólio o doplnkové služby: skladovanie, upratovacie a čístiace služby, baliace služby, montáž a demontáž nábytku, vypratávanie a likvidácia nábytku, odvoz odpadu. Prinášame Vám profesionalitu, skúsenosti a rýchlosť na čo kladieme veľký dôraz, čoho dôkazom je mnoho spokojných zákazníkov. Sťahovanie s nami sa pre Vás stane bezstarostnou záležitosťou, pretože vám ponúkame komplexné služby z oblasti sťahovania. Využite naše profesionálne sťahovacie služby a my vyriešime všetky Vaše starosti spojené so sťahovaním za Vás. My rozumie tomu, že ľudia sa nesťahujú každý deň a nie je to bežná vec preto vážnejšie a precíznejšie pristupujeme k našim zákazníkom a ich majetku. Nebojte sa zveriť Vaše veci do našej starostlivosti. Ohľaduplný prístup k Vášmu majetku je u nás samozrejmosťou.

Radi s Vami dohodneme a preberieme celé budúce sťahovanie a prepravu v Bratislave a na celom Slovensku. To všetko zvládame profesionálne a kvalitne, čím v nás nájdete spoľahlivého partnera za bezkonkurenčné ceny. Ceny uvedené v cenníku sú len orientačné. Radi pre Vás pripravíme cenovú ponuku na mieru po obhliadke alebo dohode. V prípade potreby obhliadku na mieste sťahovania, vrátane podrobnej kalkulácie, poskytujeme zdarma. Ak hľadáte kvalitné, komplexné a cenovo dostupné služby, potom ste na správnom mieste. Vďaka nám ušetríte veľa času a k tomu efektívne vyriešite problém so sťahovaním, upratovaním alebo prepravou nákladu. Aby sme vyhoveli každému zákazníkovi pracujeme nonstop. Náš vyškolený a diskrétny personál je Vám k dispozícii 24 hodín denne, vrátane sviatkov a víkendov bez príplatkov. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať e-mailom alebo telefonicky. Zodpovieme Vám všetky otázky a všetky Vaše nejasnosti, ktoré pochopiteľne pri sťahovaní vznikajú.
Zľavy a akcie
Prečo je Sťahovanie Golem
Vaším najlepším partnerom pre sťahovanie?Stahovanie Bratislava
Postup sťahovania od kontaktu
po samotnú realizáciu
telefón
Kontakujte nás telefonicky, emailom alebo kliknite na cenová kalkulácia
kalkulácia
Spracujeme bezplatnú a nezáväznú cenovú kalkuláciu
odsúhlasenie
Po odsúhlasení ponuky si dohodneme detaily a termín sťahovania
priebeh
Priebeh sťahovania, nakladanie vybavenia a doplnkové služby
prevoz
Samotný prevoz vášho vybavenia bytu alebo kancelárie
vykladanie
Vykladanie vybavenia do vášho nového priestoru a doplnkové služby
dohoda
Ukončenie sťahovania a vybavenie formalít
Cenová kalkulácia
bezplatne a nezáväzne do 24 hodín
Sťahovanie Golem je Váš spoľahlivý partner na sťahovanie a prepravu
Poskytujeme sťahovanie v Bratislave, v Žiline, v Košiciach, v rámci celého Slovenska a medzinárodne stahovanie. Sťahovanie Golem ponúka profesionálne sťahovacie služby za BEZKONKURENČNÉ CENY za sťahovanie firiem, kancelárií, bytov a na ďalšie sťahovania. Zdarma ponúkame nezáväznú a bezplatnú cenovú ponuku na sťahovanie v Bratislave a dalších mestách na Slovensku. Rýchle, kvalitné, lacné sťahovanie bytov, kancelárií, sťahovanie firiem v Bratislave a na celom Slovensku. Tiež sťahovanie klavírov, trezorov, bremien, kancelárie, balenie. Poskytujeme sťahovacie služby v Bratislave...
Čítaj ďalej →
0
Rokov
skúseností
0
Presťahovaných
krabíc za rok
0
Presťahovaných ton
nákladu za rok
0
Presťahovaných
ťažkých bremien za rok
Sťahujeme menšie i väčšie firmy, kancelárie, byty, domy, inštitúcie, organizácie, či úrady. Pozrite si niektoré naše referencie tu.
volkswagen omv psa telekom unikredit strabag spp eustream eset
volkswagen omv psa telekom unikredit strabag spp eustream eset
kufor
Golem services s.r.o.
telefon
+421 907 777 721
info
info@stahovanie-golem.sk
www.stahovanie-golem.sk
facebook messenger linkedin twitter instagram
Golem services, s.r.o. 2024 - Všetky práva vyhradené
Všetky uvedené ceny sú bez DPH
bezplatne a nezáväzne
Cenová kalkulácia
telefon kontaktujte nás
0907 777 721
Cenová kalkulácia
bezplatne a nezáväzne
>