menu
logo
CzechEnglishGermanSlovak
info@stahovanie-golem.sk
|
0907 777 721

Cenník sťahovanie starožitností

Profesionálne presťahovanie a zabalenie starožitností.
Firma Golem Vám ponúka službu „sťahovanie starožitností a vzácnych predmetov“ s ktorou má dlhoročnú prax. Sťahovanie týchto vecí patrí k špecifickým a náročným činnostiam vzhľadom na ich hodnotu. Jedná sa o vzácne veci, ktoré sa nesmú pri sťahovaní poškodiť a preto k tomu pristupujeme maximálne zodpovedne. Prvým a neodmysliteľným krokom je precízne zabalenie týchto predmetov či sa jedná o starožitný nábytok, obraz, vázu, alebo... kryštál. Kladieme maximálny dôraz na jeho dôkladné zabalenie pred sťahovaním. Ponúkame Vám kompletný baliaci servis. Potom naši skúsení pracovníci s najväčšou opatrnosťou a jemnosťou so špeciálnym vybavením ktorým disponujú, naložia tieto predmety do sťahovacieho auta, kde ho uložia a upevnia tak, aby pri prevoze nemohlo dôjsť k jeho poškodeniu. Následne ho prenesú na Vami určené miesto, kde ho rozbalia, aby ste si mohli skontrolovať či sa niečo nepoškodilo. V prípade potreby, keďže sa jedná o hodnotné veci vieme zaistiť pripoistenie navyše. Za Váš majetok Vám pri sťahovaní ručíme a Vaše vzácne veci akéhokoľvek typu bez problémov presťahujeme kamkoľvek si budete želať. Maximálne ohľaduplný prístup k Vášmu majetku je u nás samozrejmosťou. Ak hľadáte kvalitné, komplexné a cenovo dostupné služby, potom ste na správnom mieste. S nami ušetríte veľa času a k tomu efektívne vyriešite problém so sťahovaním alebo prepravou nákladu.

čítaj viac →

Nakoľko sa jedná o sťahovanie starožitností doporučujeme nezáväznú a bezplatnú obhliadku sťahovaných priestorov. Prípadne Vás poprosíme kliknite na "cenová kalkulácia" alebo nás kontaktujte e-mailom: info@stahovanie-golem.sk, prípadne na telefónnom čísle : 0907 777 721.

Zaznamenáme si Vaše požiadavky a ďalšie potrebné detaily k samotnému sťahovaniu, na základe ktorých Vám spracujeme cenovú ponuku, o ktorej Vás budeme informovať telefonicky, alebo e-mailom. Následne Vám navrhneme možnosť najefektívnejšieho harmonogramu sťahovania.
Zľavy a akcie
Prečo je Sťahovanie Golem
Vaším najlepším partnerom pre sťahovanie?Stahovanie Bratislava
Postup sťahovania od kontaktu
po samotnú realizáciu
telefón
Kontakujte nás telefonicky, emailom alebo kliknite na cenová kalkulácia
kalkulácia
Spracujeme bezplatnú a nezáväznú cenovú kalkuláciu
odsúhlasenie
Po odsúhlasení ponuky si dohodneme detaily a termín sťahovania
priebeh
Priebeh sťahovania, nakladanie vybavenia a doplnkové služby
prevoz
Samotný prevoz vášho vybavenia bytu alebo kancelárie
vykladanie
Vykladanie vybavenia do vášho nového priestoru a doplnkové služby
dohoda
Ukončenie sťahovania a vybavenie formalít
Cenová kalkulácia
bezplatne a nezáväzne do 24 hodín
Sťahovanie Golem je Váš spoľahlivý partner na sťahovanie a prepravu
Poskytujeme sťahovanie v Bratislave, v Žiline, v Košiciach, v rámci celého Slovenska a medzinárodne stahovanie. Sťahovanie Golem ponúka profesionálne sťahovacie služby za BEZKONKURENČNÉ CENY za sťahovanie firiem, kancelárií, bytov a na ďalšie sťahovania. Zdarma ponúkame nezáväznú a bezplatnú cenovú ponuku na sťahovanie v Bratislave a dalších mestách na Slovensku. Rýchle, kvalitné, lacné sťahovanie bytov, kancelárií, sťahovanie firiem v Bratislave a na celom Slovensku. Tiež sťahovanie klavírov, trezorov, bremien, kancelárie, balenie. Poskytujeme sťahovacie služby v Bratislave...
Čítaj ďalej →
0
Rokov
skúseností
0
Presťahovaných
krabíc za rok
0
Presťahovaných ton
nákladu za rok
0
Presťahovaných
ťažkých bremien za rok
Sťahujeme menšie i väčšie firmy, kancelárie, byty, domy, inštitúcie, organizácie, či úrady. Pozrite si niektoré naše referencie tu.
volkswagen omv psa telekom unikredit strabag spp eustream eset
volkswagen omv psa telekom unikredit strabag spp eustream eset
kufor
Golem services s.r.o.
telefon
+421 907 777 721
info
info@stahovanie-golem.sk
www.stahovanie-golem.sk
facebook messenger linkedin twitter instagram
Golem Service, s.r.o. 2023 - Všetky práva vyhradené
Všetky uvedené ceny sú bez DPH
bezplatne a nezáväzne
Cenová kalkulácia
telefon kontaktujte nás
0907 777 721
Cenová kalkulácia
bezplatne a nezáväzne
>