menu
logo
CzechEnglishGermanSlovak
info@stahovanie-golem.sk
|
0907 777 721

Sťahovanie skladov a archívov

Profesionálne presťahovanie Vašich skladov a archívov.
Jednou z dôležitých sťahovacích služieb, ktorú poskytujeme je sťahovanie skladov a archívov. So sťahovaním daných priestorov máme mnoho skúseností, nakoľko sme presťahovali už množstvo skladov a archívov. Na sťahovanie Vám spracujeme presný harmonogram sťahovania. Nakoľko v skladoch a archívoch sa väčšinou nachádza veľký objem vecí na presťahovanie, tak k sťahovaniu väčšinou poskytujeme doplnkové služby ako balenie, baliaci materiál, demontážne služby, montážne služby ako aj vypratávanie starého zariadenia, odpadu a ich odvoz na likvidáciu, ktorý v skladoch a archívoch po presťahovaní zostane. Ďalšou doplnkovou sťahovacou službou súvisiacou so sťahovaním skladov a archívov , ktorú poskytujeme je v prípade potreby skladovanie v našich skladoch. V prípade záujmu Vám vieme uskladniť Vaše veci krátkodobo i dlhodobo. Disponujeme pracovnými kapacitami ako aj širokým technickým vybavením preto dokážeme presťahovať malé i veľké sklady , či archívy v čo najkratšom čase. Sťahovanie poskytujeme v rámci celého Slovenska, ako aj do zahraničia, medzinárodne.

Ak hľadáte spoľahlivého partnera pre Vaše sťahovanie, overenú, skúsenú a kvalitnú firmu s množstvom referencií, profesionálnym a korektným prístupom, neváhajte a kontaktujte nás. Vypracujeme Vám bezplatnú a nezáväznú cenovú kalkuláciu do 24 hodín.

Pre spracovanie nezáväznej a bezplatnej cenovej ponuky sťahovania skladov, archívov kliknite na "cenová kalkulácia" alebo nás kontaktujte e-mailom: info@stahovanie-golem.sk, prípadne na telefónnom čísle : 0907 777 721.

Zaznamenáme si Vaše požiadavky a ďalšie potrebné detaily k samotnému sťahovaniu, na základe ktorých Vám spracujeme cenovú ponuku, o ktorej Vás budeme informovať telefonicky, alebo e-mailom. Následne Vám navrhneme možnosť najefektívnejšieho harmonogramu sťahovania.
Zľavy a akcie
Prečo je Sťahovanie Golem
Vaším najlepším partnerom pre sťahovanie?Stahovanie Bratislava
Postup sťahovania od kontaktu
po samotnú realizáciu
telefón
Kontakujte nás telefonicky, emailom alebo kliknite na cenová kalkulácia
kalkulácia
Spracujeme bezplatnú a nezáväznú cenovú kalkuláciu
odsúhlasenie
Po odsúhlasení ponuky si dohodneme detaily a termín sťahovania
priebeh
Priebeh sťahovania, nakladanie vybavenia a doplnkové služby
prevoz
Samotný prevoz vášho vybavenia bytu alebo kancelárie
vykladanie
Vykladanie vybavenia do vášho nového priestoru a doplnkové služby
dohoda
Ukončenie sťahovania a vybavenie formalít
Cenová kalkulácia
bezplatne a nezáväzne do 24 hodín
Sťahovanie Golem je Váš spoľahlivý partner na sťahovanie a prepravu
Poskytujeme sťahovanie v Bratislave, v Žiline, v Košiciach, v rámci celého Slovenska a medzinárodne stahovanie. Sťahovanie Golem ponúka profesionálne sťahovacie služby za BEZKONKURENČNÉ CENY za sťahovanie firiem, kancelárií, bytov a na ďalšie sťahovania. Zdarma ponúkame nezáväznú a bezplatnú cenovú ponuku na sťahovanie v Bratislave a dalších mestách na Slovensku. Rýchle, kvalitné, lacné sťahovanie bytov, kancelárií, sťahovanie firiem v Bratislave a na celom Slovensku. Tiež sťahovanie klavírov, trezorov, bremien, kancelárie, balenie. Poskytujeme sťahovacie služby v Bratislave...
Čítaj ďalej →
0
Rokov
skúseností
0
Presťahovaných
krabíc za rok
0
Presťahovaných ton
nákladu za rok
0
Presťahovaných
ťažkých bremien za rok
Sťahujeme menšie i väčšie firmy, kancelárie, byty, domy, inštitúcie, organizácie, či úrady. Pozrite si niektoré naše referencie tu.
volkswagen omv psa telekom unikredit strabag spp eustream eset
volkswagen omv psa telekom unikredit strabag spp eustream eset
kufor
Golem services s.r.o.
telefon
+421 907 777 721
info
info@stahovanie-golem.sk
www.stahovanie-golem.sk
facebook messenger linkedin twitter instagram
Golem Service, s.r.o. 2023 - Všetky práva vyhradené
Všetky uvedené ceny sú bez DPH
bezplatne a nezáväzne
Cenová kalkulácia
telefon kontaktujte nás
0907 777 721
Cenová kalkulácia
bezplatne a nezáväzne
>